Sayfa Araçları

Ürün Güvenlik Bilgi Formu

KG-F-191 MOIL SUPER ANTIFRIZ GBF 07.Rev TR

Ürün Teknik Özellikleri

SUPER ANTIFRIZ-TR

Ambalajlar

1L,3L,16KG,180KG,200KG

SÜPER ANTİFRİZ

Dört mevsim kullanılabilen motorunuzun soğutma sistemini donma ve buharlaşmaya karşı koruyan Etilen Glikol esaslı, doğrudan ham maddeden üretilen, derişik ( Tip 1,Tür 1, Çeşit 1 ) süper bir antifirizdir. Tüm metaller üzerinde paslanma, korozyon ve aşınmaya karşı çok etkilidir. Lastik hortumlarda mükemmel koruma sağlar.

Ürün Güvenlik Bilgi Formu

KG-F-192 MOIL HAZIR ANTIFRIZ GBF 05.Rev TR

Ürün Teknik Özellikleri

HAZIR ANTIFRIZ -TR

Ambalajlar

1L,3L,16Kg

HAZIR ANTİFRİZ

Radyatör ve soğutma sistemlerinde dört mevsim kullanım için üretilmiş, fabrika çıkışı maksimum -37°C‘ye uygun şekilde tortu ve kireçleri arındırılmış su ile kullanıma hazır şekilde karışım yapılarak ambalajlanmış motor soğutma sıvısıdır. Özellikle binek araçlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. İklim olarak uygun bölgelerde kullanımı hedeflenmiştir. -37’C den daha soğuk bölgelerde kullanılması tavsiye edilmez.

Ürün Güvenlik Bilgi Formu

KG-F-301 MOIL ORGANIK ANTIFRIZ GBF 03.Rev TR

Ürün Teknik Özellikleri

ORGANIK ANTIFRIZ -TR

Ambalajlar

1L,3L,16Kg,200Kg

ORGANIK ANTIFRIZ

Organik katık teknolojisi ile üretilen, dört mevsim kullanılabilen  etilen glikol esaslı uzun ömürlü soğutma sıvısıdır. Motorların soğutma sisteminin tüm metallerini,  özellikle demir ve alüminyum alaşımlarını pas ve korozyona karşı mükemmel korur. Özellikle yeni teknoloji motor ve soğutma sistemine sahip binek, hafif ticari, otobüs, kamyon gibi ağır ticari araçlar ile  iş ve tarım makinalarının soğutma sistemlerinde dört mevsim güvenle kullanılabilir. Çevreye ve insan sağlığına zarar verebilecek nitrit, amin ve fosfat içermez. Üründen maksimum verimin alınması için        M Oil Organik Antifriz’in % 30 ile % 50 aralığındaki konsantrasyonlarda kullanılması ve İnorganik Antifrizler ile  karıştırılmaması önerilir.

 

Ürün Güvenlik Bilgi Formu

KG-F-306 MOIL READY TO USE ORGANIC ANTIFREEZE GBF 03.Rev TR

Ürün Teknik Özellikleri

READY TO USE ORGANIC ANTIFREEZE -TR

Ambalajlar

1.5L,16Kg

READY TO USE ORGANIC ANTIFREEZE

Organik katık teknolojisi ile üretilen, dört mevsim kullanılabilen  etilen glikol esaslı uzun ömürlü soğutma sıvısıdır. Fabrika çıkışı maksimum -37’C ye kadar koruma yapacak şekilde tortu ve kireçleri arındırılmış su ile kullanıma hazır şekilde karışım yapılarak ambalajlanmıştır. Motorların soğutma sisteminin tüm metallerini,  özellikle demir ve alüminyum alaşımlarını pas ve korozyona karşı mükemmel korur. Özellikle yeni teknoloji motor ve soğutma sistemine sahip binek, hafif ticari, otobüs, kamyon gibi ağır ticari araçlar ile  iş ve tarım makinalarının soğutma sistemlerinde dört mevsim güvenle kullanılabilir. -37’C den daha soğuk bölgelerde kullanılması tavsiye edilmez. Çevreye ve insan sağlığına zarar verebilecek nitrit, amin ve fosfat içermez.

SÜPER ANTİFRİZ
HAZIR ANTİFRİZ
ORGANIK ANTIFRIZ
READY TO USE ORGANIC ANTIFREEZE