Sayfa Araçları

HİDROMOL

Hidrolik güç transmisyonları ve kontrol sistemleri için geliştirilmiş, yüksek kaliteli parafinik esaslı bir yağdır. Her türlü hidrolik makine ve tesisatlarda kullanılır. Aynı zamanda sirkülasyon, banyolu ve bilezikli yağlama sistemleri, rulmanlı ve düz yataklarda, sanayi tipi dişli kutularında, iş makineleri, presler enjeksiyon makineleri ve hava kompresörlerinde tavsiye edilir.

HİDROMOL HVI

Tüm endüstriyel hidrolik sistemleri, deniz uygulamalı hidrolik sistemleri, iş makineleri, presler, enjeksiyon makinalarında, vidalı hava kompresörlerinde kullanılır. İçerdiği özel katık sayesinde sudan kolaylıkla ayrılır ve suyun sistemden uzaklaştırılmasını sağlar. Yüksek basınç ve sıcaklıklara dayanıklıdır. Pas ve korozyona karşı mükemmel koruma sağlar.

HIDROMOL KH

 Yüksek kaliteli parafinik esaslı, sarı metalleri koruma özelliğine sahip, çinko ve kül içermeyen yeni nesil  hidrolik yağdır. Özel çinko içermeyen aşınma önleyici katık teknolojisi sayesinde orta ve ağır çalışma şartlarının olduğu uygulamalarda üstün koruma ve performans sağlar. Yüksek basınçla çalışan hassas valflerin bulunduğu sistemlerde, yüksek basınçlı vana, piston ve dişli pompalarda, plastik kalıp makinelerinde, iş makineleri , presler, enjeksiyon makinelerinde kullanımı tavsiye edilir. Mükemmel sudan ayrışma, havayı defetme ve köpürmeye karşı direnç özelliği hidrolik sistemin verimliliğini korumaya yardımcı olur. 

HIDROMOL EF

Aşınma, oksidasyon ve pas önleyici katıklar içeren parafinik esaslı hidrolik yağdır.Kullanılan özel filtrasyon sistemleri sayesinde NAS 1638 ve ISO 4406 standartlarında belirtilen partikül miktarlarında ( istenilen temizlik seviyelerinde ) üretilmekte ve ambalajlanmaktadır. Özellikle micro valf ve kumanda sistemlerine sahip yeni teknoloji sistemler için geliştirilmiştir. Düşük partikül seviyeleri sayesinde sistemin temiz kalmasını sağlar. Başta micro valf ve kumanda sistemleri olmak üzere , her türlü hidrolik pompa ve silindirlerin uzun süreler verimli ve sorunsuz çalışmasına yardımcı olur.

 

HİDROMOL
HİDROMOL HVI
HIDROMOL KH
HIDROMOL EF